O nas

Firma SITEL

Firma SITEL oferuje swoim klientom szeroki zakres produktów, usług oraz dostawy urządzeń szczególnie poszukiwanych przez dużych inwestorów, którzy realizują swoje inwestycje w zakresie transmisji danych i sieci światłowodowych. Firma SITEL zajmuje się także budową, konserwacją oraz stałym serwisem awaryjnym światłowodowych sieci szkieletowych i sprzętu systemów transmisji danych (SDH, DWDM, IP) na obszarze Europy Środkowej.


oznakowania

Czeska spółka SITEL powstała i rozpoczęła swoją działalność na rynku telekomunikacyjnym w 1991 roku.

Od samego początku zakres działalności firmy obejmował pełne spektrum technologii montażowych w branży telekomunikacyjnej ze szczególnym uwzględnieniem know-how technologii światłowodowych.

Od 1991 roku do dziś spółka SITEL posiada największy udział w budowie światłowodowych sieci telekomunikacyjnych na terenie Czech i Słowacji. Działalność firmy SITEL nie ogranicza się tylko do obszaru Republiki Czeskiej, posiada ona swoje spółki-córki także na Słowacji, Węgrzech, w Polsce, w Niemczech, na Ukrainie, w Rosji i Kazachstanie.

Od 2001 roku na obszarze Polski firmę SITEL reprezentuje jej spółka-córka, SITEL POLAND Sp. z o.o., która posiada biuro handlowe w Warszawie.

Od roku 1998 firma SITEL jest posiadaczem certyfikatu zarządzania jakością ISO 9001, 14001 i ISO/IEC 27001 oraz certyfikatu OHSAS 18001.

kamery

Szeroką gamę instalacji i technologii

Oprócz tego firma SITEL projektuje i oferuje szeroki asortyment kompletnych instalacji niskoprądowych, systemów okablowania strukturalnego typu LAN, MAN, WAN, ISDN, elektronicznych systemów przeciwpożarowych (EPS), elektronicznych systemów zabezpieczeniowych (EZS), systemów kamer (CCTV) itp. W ofercie firmy SITEL znajdują się także nowoczesne technologie mikrokanalizacji, które otwierają nowe możliwości w zakresie projektowania, budowy i eksploatacji kanalizacji telekomunikacyjnej.

Spółka SITEL w swojej ofercie wykorzystuje technologie znanych na świecie producentów techniki i urządzeń telekomunikacyjnych takich jak SIEMENS, MOTOROLA, LUCENT TECHNOLOGIES, CIENA, INFINERA, CISCO, JUNIPER, NOKIA, PHILIPS, ALCATEL, ERICSSON, NORTEL, AVAYA, HUAWEI i inne.

rury osłonowe

Szeroką gamę materiałów telekomunikacyjnych

Firma SITEL oferuje również szeroką gamę materiałów telekomunikacyjnych, które produkuje lub których jest wyłącznym dystrybutorem. W swojej ofercie posiada rury osłonowe RHDPE przeznaczone do instalacji kabli światłowodowych, mikrorury do instalacji do rur osłonowych lub do bezpośredniego układania w ziemi, prefabrykowane wiązki mikrorur SIDUCT, wytrzymałe rury dzielone SITEL, system plastikowych MULTIKANAŁÓW do budowy tras kablowych, plastikowe studnie kablowe CUBIS (wcześniej CARSON), ELPLAST+, system korytek siatkowych FLEXNET, przepusty przeciwpożarowe HAWKE, POLYWATER – systemy uszczelniające i lubrykanty dla wdmuchania i zaciągania kabli, tworzywowe pomosty pływające ELPLAST+ i inne.